זרחין רעננה

רחוב זרחין, רעננה
 • סוג הנכס
  מבני מסחר ומשרדים
 • שטח הפרויקט
  למעלה מ- 40,000 מ"ר (שטחים עיליים)
 • יתרון בולט
  מיקום מרכזי, קרבה לאזורי היי-טק
 • מצב הפרויקט
  בביצוע.
  לקראת אישור תב"ע חדשה בהתאם להוראות תכנית רע/3000.

מעוניין לשכור בנכס זה?

שדות מסומנים ב* הם שדות חובה

לפרטים נוספים

יניב לוי
s-nadlan@shufersal.co.il

מידע כללי לשוכר

באזור התעשייה ברעננה, בלבו הפועם של מרכז ההיי-טק הישראלי, יוקמו שני בניינים חדשים בני עשר קומות כל אחד, שבבסיסם מתחם מסחרי מתקדם.

הבניינים, שייבנו בסטנדרט גבוה ויכללו פיתוח סביבתי עשיר לרווחת הדיירים, יכילו כ-6,000 מ"ר שטחי מסחר וכ-34,500 מ"ר שטחי משרדים. הבניינים צפויים לאכלס חברות גדולות, כמו גם קשת רחבה של חנויות ועסקים שונים.

הבניינים תוכננו על ידי משרד צור אדריכלים בוני ערים, משרד אדריכלים מוביל בקנה מידה עולמי. בשלב התכנון ניתן משקל רב לשימוש נבון ויעיל בחלל ובסביבה: כל קומת משרדים תשתרע על פני שטח אופטימלי של 1,700 מ"ר, ובנוסף יעמדו לרשות דיירי הבניינים והמבקרים בהם אזורים ציבוריים ברמה גבוהה וכ-830 מקומות חניה.

הפרויקט מבוצע בשיתוף פעולה בין שתי חברות מהמובילות במשק: חברת שופרס"ל נדל"ן וחברת גב-ים, חלוצה ומתמחה בתחום פארקי ההיי-טק והתעסוקה בישראל. שלב הביצוע של הפרויקט יחל בקרוב מאוד, ושלב א' צפוי להסתיים ביולי 2022.

יתרונות בולטים

 • מיקום מצוין - במרכז אזור התעשייה וההיי-טק של רעננה
 • נגישות תחבורתית מצוינת – סמיכות לצירי תנועה מרכזיים, כביש 4 וכביש 531, קרבה לצירי אוטובוסים ותחנות רכבת
 • שטח קומה אופטימלי
 • תכנון בסטנדרט גבוה והקפדה על פיתוח סביבתי מתקדם
 • בנייה בתקן ליד סילבר

על הסביבה

רעננה, אשר הוקמה ב-1922 כמושבה חקלאית והוכרזה כעיר בשנת 1982, מציגה בשנים האחרונות קצב התפתחות מהיר במיוחד. נוסף על תושביה הקבועים - כ-73 אלף במספר – מבקרים בה מדי יום אלפי אנשים נוספים, המגיעים לאזור התעשייה וההיי-טק הנמצא בחלקה הצפוני.

מתחם עסקים זה משתרע על פני כ-900 דונם, ופועלות בו מאות חברות משגשגות: נייס, HP, אמבלייז, SAP ועוד. קניון רננים הסמוך מהווה אף הוא מקור משיכה לתושבי רעננה והיישובים הסמוכים לה, והמקום כולו ממשיך לצמוח ולהוות סביבת עבודה עשירה ומתקדמת.

מיקומה של רעננה מחוץ למטרופולין גוש דן מקנה לה יתרון משמעותי נוסף: הימנעות מפקקי התנועה הכרוכים בנסיעה לתל אביב רבתי. היא ממוקמת סמוך לשני כבישים ראשיים – כביש 4 ממזרח וכביש 531 מדרום – וניתן להגיע אליה בכל אמצעי התחבורה, לרבות באוטובוסים ורכבות.

מעוניין לשכור בנכס זה?

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותך ולמסור כל מידע רלוונטי.

הפרטים נשלחו בהצלחה

בקרוב נחזור אליכם עם כל התשובות
עד 48 שעות מרגע הפניה