עכו

רחוב דוד רמז, עכו
 • סוג הנכס
  מרכז מסחרי
 • שטח הפרויקט
  3,100 מ"ר
 • יתרון בולט
  מיקום מצוין – בכניסה הדרומית לעיר, סמיכות לאזור קניות ובילויים

מעוניין לשכור בנכס זה?

שדות מסומנים ב* הם שדות חובה

לפרטים נוספים

יניב לוי
s-nadlan@shufersal.co.il

מידע כללי לשוכר

סמוך לכניסה הדרומית לעכו, צמוד לקניון עזריאלי, נבנה מרכז מסחרי חדש, מעוצב וידידותי. המרכז מכיל קומה אחת, בצורת האות ר', והוא משתרע על פני 3,106 מ"ר.
המרכז המסחרי ממוקם במרחק קצר מכביש 4, ציר מרכזי בתנועת המכוניות צפונה ודרומה. גם הכבישים העירוניים הצמודים, כגון רחוב דוד רמז ורחוב בן עמי, משמשים כצירים מרכזיים ותורמים להצלחתו המסחרית של המרכז.

במרכז ניתן למצוא רשתות ומותגים מוכרים כמו שופרסל, סופרפארם ובנק דיסקונט. הודות למיקומו המצוין זוכה המרכז המסחרי לחשיפה צרכנית גבוהה ונהנה מתפוסה מלאה של כל שטחי המסחר. בין המבקרים בו ניתן למצוא את תושבי השכונות הסמוכות, עובדים מאזור התעשייה הדרומי, וכן עוברי אורח ומבקרים אקראיים.

יתרונות בולטים

 • מיקום מרכזי
 • חשיפה צרכנית גבוהה
 • קרבה לאזורי בילוי וקניות
 • עוגנים מסחריים חזקים

על הסביבה

עכו, עיר ותיקה ועתיקה, בת למעלה מ-4,000 שנה, מהווה מוקד עלייה לרגל לאין-ספור תיירים ומבקרים מהארץ ומהעולם. היא מאכלסת בתוכה כ-55 אלף איש – יהודים, ערבים ועולים חדשים – ובשנים האחרונות היא קולטת עוד ועוד מפעלים, עסקים, יזמים ומשקיעים, המזהים את הפוטנציאל האדיר הטמון בה."

המרכז המסחרי נמצא בחלקה הדרומי של העיר, סמוך לקניון עזריאלי ובמרחק קטן מכביש 4, ציר מרכזי בתנועת המכוניות צפונה ודרומה. גם הכבישים העירוניים הצמודים, כגון רחוב דוד רמז ורחוב בן עמי, משמשים כצירים מרכזיים ותורמים להצלחתו המסחרית של המרכז. בין המבקרים בו ניתן למצוא את תושבי השכונות הסמוכות, עובדים מאזור התעשייה הדרומי, וכן עוברי אורח ומבקרים אקראיים.

מעוניין לשכור בנכס זה?

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותך ולמסור כל מידע רלוונטי.

הפרטים נשלחו בהצלחה

בקרוב נחזור אליכם עם כל התשובות
עד 48 שעות מרגע הפניה