שער העיר כפר סבא

צומת הרחובות דרך השרון ונתיב האבות, כפר סבא
 • סוג הנכס
  מבנה מסחר ומשרדים
 • שטח הפרויקט
  כ-27,500 מ"ר (שטחים עיליים)
 • יתרון בולט
  מיקום מרכזי, סמיכות לשכונות מגורים איכותיות
 • מצב הפרויקט
  אושר היתר לשטחים תת קרקעיים
  לקראת קבלת היתר לשטחים העיליים

  שופרסל נדל"ן מקדמת תכנית בנין עיר שמטרתה תוספת זכויות לפרוייקט. התכנית קיבלה את המלצת הוועדה המקומית ותופקד בתקופה הקרובה לדיון בוועדה המחוזית.

מעוניין לשכור בנכס זה?

שדות מסומנים ב* הם שדות חובה

לפרטים נוספים

יניב לוי
s-nadlan@shufersal.co.il

מידע כללי לשוכר

בצומת כפר סבא-רעננה - במיקום הכי מרכזי באזור השרון, העובר בשנים האחרונות 'מתיחת פנים' מסיבית - יוקם מגדל משרדים מפואר בן 22 קומות, אשר ישלב בין שטחי מסחר ל-21 קומות משרדים בשטח כולל של למעלה מ-27,500 מ"ר (שטח עילי).

קרבתו של פרויקט שער העיר כפר סבא לצירי תנועה מרכזיים - כביש 4 ממערב וכביש 531 מדרום - הופכת אותו לחלופה נוחה ומשתלמת לעסקים המעוניינים לפעול במרכז הארץ, אך לא בצפיפות של תל אביב והרצליה. תחנת הרכבת הסמוכה (רעננה דרום) תורמת אף היא למגמת הפיתוח המואץ באזור, ובעתיד צפוי לעבור סמוך לפרויקט גם קו רכבת קלה (הקו הוורוד).

הבניין הצפוי להיבנות תוכנן על ידי משרד צור אדריכלים בוני ערים, משרד אדריכלים מוביל בקנה מידה עולמי. בשלב התכנון ניתן משקל רב לשימוש נבון ויעיל בחלל ובסביבה: כל קומת משרדים תשתרע על פני שטח אופטימלי של כ-1,400 מ"ר, ובנוסף יעמדו לרשות דיירי הבניין והמבקרים בו אזורים ציבוריים ברמה גבוהה.
הפרויקט המרשים, הנמצא לפני קבלת היתר, מהווה שלב נוסף בפיתוח אזור התעסוקה המרכזי של כפר סבא והשכונות הסמוכות לו. הפרויקט יתווסף למתחמי התעסוקה הפועלים כבר באזור, והוא צפוי לשרת הן את התושבים והן את האוכלוסייה העסקית ההולכת ומתרחבת ללא הרף.

יתרונות בולטים

 • מיקום מצוין – בצומת המחבר בין כפר סבא לרעננה
 • נגישות תחבורתית מצוינת הכוללת תחנת רכבת (רעננה דרום) במרחק הליכה
 • קרבה לשכונות מגורים איכותיות
 • שטח קומה אופטימלי המאפשר חלוקה גמישה למשרדים
 • תכנון בסטנדרט גבוה והקפדה על פיתוח סביבתי מתקדם
 • סביבה מתחדשת ואטרקטיבית

על הסביבה

כפר סבא עברה בשנים האחרונות מהפך של ממש. מעיר נעימה אך מעט מנומנמת היא הפכה ליעד אטרקטיבי במיוחד עבור זוגות צעירים, משפחות מבוססות ושלל חברות אשר חיפשו לעצמן סביבת עבודה נוחה, נגישה ופורה.
כיום גרים בכפר סבא למעלה מ-100 אלף תושבים, והיא נהנית מדירוג 8 מתוך 10 במדד האשכול החברתי-כלכלי.
זינוק משמעותי במיוחד חוותה כפר סבא עם הקמתן של השכונות במערב העיר – מהלך אשר הביא לפיתוח מואץ הן של שירותי הפנאי והן של מתחמי המסחר והתעסוקה באזור.

קרבתו של אזור שער העיר לכביש 4 ממערב ולכביש 531 מדרום הפכה אותו לחלופה נוחה ומשתלמת לעסקים המעוניינים לפעול במרכז הארץ, אך לא בצפיפות של תל אביב והרצליה. תחנת הרכבת הסמוכה תרמה אף היא למגמה, וכיום מהווה האזור מוקד משיכה לבתי עסק מכל הסוגים, למסעדות ומתחמי מזון, לחברות היי-טק ולבעלי מקצועות חופשיים.

מעוניין לשכור בנכס זה?

צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותך ולמסור כל מידע רלוונטי.

הפרטים נשלחו בהצלחה

בקרוב נחזור אליכם עם כל התשובות
עד 48 שעות מרגע הפניה